avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

1ste afdeling

10 september (15:00)

Kempenzonen - Warande 3 - 4 14.00
Donk - Schoonbroek 4 - 3 16.30
Flurky - Hoekske 4 - 4 14.00
Claridge - Motorclub 7 - 1
RST. Millegem - Bosvlinders 2 - 0 14.30
Zonnekloppers - G.S.K. 3 - 2 14.00
Vrij:   Den Berg        

17 september (15:00)

Den Berg - Warande 2 - 0  
Schoonbroek - Kempenzonen 3 - 3 14.00
Hoekske - Donk 3 - 1 14.00
Motorclub - Flurky 4 - 4  
Bosvlinders - Claridge 3 - 0  
G.S.K. - RST. Millegem 3 - 5 14.30
Vrij:   Zonnekloppers        

24 september (15:00)

Den Berg - Schoonbroek 0 - 5  
Kempenzonen - Hoekske 2 - 4 14.00
Donk - Motorclub 5 - 0 16.30
Flurky - Bosvlinders 1 - 8 14.00
Claridge - G.S.K. 2 - 2  
RST. Millegem - Zonnekloppers 1 - 1 14.30
Vrij:   Warande        

1 oktober (15:00)

Schoonbroek - Warande 3 - 0 14.00
Hoekske - Den Berg 3 - 1 14.00
Motorclub - Kempenzonen 2 - 8  
Bosvlinders - Donk 4 - 1  
G.S.K. - Flurky 6 - 3 14.30
Zonnekloppers - Claridge 2 - 3 14.00
Vrij:   RST. Millegem        

8 oktober (15.00)

Warande - Hoekske 1 - 5 14.30
Den Berg - Motorclub 3 - 5  
Kempenzonen - Bosvlinders 3 - 4 14.00
Donk - G.S.K. 3 - 2 16.30
Flurky - Zonnekloppers 8 - 0 14.00
Claridge - RST. Millegem 9 - 2  
Vrij:   Schoonbroek        

15 oktober (15:00)

Hoekske - Schoonbroek 3 - 3 14.00
Motorclub - Warande 3 - 13  
Bosvlinders - Den Berg 4 - 1  
G.S.K. - Kempenzonen 1 - 4 14.30
Zonnekloppers - Donk 1 - 2 14.00
RST. Millegem - Flurky 3 - 5 14.30
Vrij:   Claridge        

29 oktober (15:00)

Schoonbroek - Motorclub 5 - 0 14.00
Bosvlinders - Warande 5 - 3  
Den Berg - G.S.K. 0 - 5  
Kempenzonen - Zonnekloppers 8 - 2 14.00
Donk - RST. Millegem 4 - 2 16.30
Flurky - Claridge 1 - 2 14.00
Vrij:   Hoekske        

5 november (14:30)

Motorclub - Hoekske 0 - 3 14.45
Bosvlinders - Schoonbroek 0 - 2  
G.S.K. - Warande 3 - 3 14.30
Zonnekloppers - Den Berg 8 - 3 14.00
RST. Millegem - Kempenzonen 0 - 5  
Claridge - Donk 3 - 1  
Vrij:   Flurky        

12 november (14:30)

Hoekske - Bosvlinders 0 - 1 14.00
Schoonbroek - G.S.K. 0 - 4 14.00
Warande - Zonnekloppers 2 - 0 14.30
Den Berg - RST. Millegem 0 - 1  
Kempenzonen - Claridge 5 - 2 14.00
Donk - Flurky 0 - 3 16.30
Vrij:   Motorclub        

19 november (14:30)

Bosvlinders - Motorclub 5 - 0  
G.S.K. - Hoekske 1 - 4 14.30
Zonnekloppers - Schoonbroek 3 - 0 14.00
RST. Millegem - Warande 3 - 1 14.30
Claridge - Den Berg 6 - 2  
Flurky - Kempenzonen 1 - 2 14.00
Vrij:   Donk   -    

26 november (14:30)

Motorclub - G.S.K. 1 - 5 14.45
Hoekske - Zonnekloppers 1 - 2 14.00
Schoonbroek - RST. Millegem 0 - 0 14.00
Warande - Claridge 2 - 4 14.00
Den Berg - Flurky 1 - 0  
Kempenzonen - Donk 3 - 0 14.00
Vrij:   Bosvlinders        

3 december (14:30)

G.S.K. - Bosvlinders 2 - 4 14.30
Zonnekloppers - Motorclub 10 - 1 14.00
RST. Millegem - Hoekske 1 - 5 14.30
Claridge - Schoonbroek 1 - 3  
Flurky - Warande 3 - 1 14.00
Donk - Den Berg 1 - 3 16.30
Vrij:   Kempenzonen        

10 december (14:30)

Bosvlinders - Zonnekloppers 9 - 1  
Motorclub - RST. Millegem 0 - 0 14.45
Hoekske - Claridge 1 - 2 14.00
Schoonbroek - Flurky 1 - 4 14.00
Donk - Warande 7 - 1 4 april 19.30
Den Berg - Kempenzonen 1 - 2  
Vrij:   G.S.K.        

17 december (14.30)

Warande - Kempenzonen 5 - 5 14.30
Schoonbroek - Donk 2 - 2 14.00
Hoekske - Flurky 2 - 1 14.00
Motorclub - Claridge 1 - 3 14.45
Bosvlinders - RST. Millegem 7 - 0  
G.S.K. - Zonnekloppers 5 - 3 14.30
Vrij:   Den Berg        

7 januari (14:30) - afgelast - wordt op 15 april gespeeld

Warande - Den Berg 2 - 3 15 april 14.30
Kempenzonen - Schoonbroek 1 - 3 15 april 14.00
Donk - Hoekske 2 - 1 14 april 19.30
Flurky - Motorclub 1 - 1 15 april 14.00
Claridge - Bosvlinders 6 - 2 15 april 14.30
RST. Millegem - G.S.K. 3 - 3 15 april 14.30
Vrij:   Zonnekloppers        

14 januari (14:30) - afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Schoonbroek - Den Berg 3 - 2 22 april 14.00
Hoekske - Kempenzonen 2 - 2 22 april 14.00
Motorclub - Donk 3 - 2 22 april 14.45
Bosvlinders - Flurky 1 - 1 22 april 14.30
G.S.K. - Claridge 3 - 1 22 april 14.30
Zonnekloppers - RST. Millegem 1 - 3 22 april 14.00
Vrij:   Warande        

21 januari (14:30)

Warande - Schoonbroek 5 - 2 14.30
Den Berg - Hoekske 2 - 1  
Kempenzonen - Motorclub 7 - 0 14.00
Donk - Bosvlinders 1 - 6 16.30
Flurky - G.S.K. 2 - 1 14.00
Claridge - Zonnekloppers 2 - 1  
Vrij:   RST. Millegem        

28 januari (14:30)

Hoekske - Warande 2 - 2 14.00
Motorclub - Den Berg 3 - 2 14.45
Bosvlinders - Kempenzonen 6 - 2  
G.S.K. - Donk 1 - 1 14.30
Zonnekloppers - Flurky 3 - 2 14.00
RST. Millegem - Claridge 2 - 1 14.30
Vrij:   Schoonbroek        

4 februari (14.30)

Schoonbroek - Hoekske 0 - 7 14.00
Warande - Motorclub 7 - 1 14.30
Den Berg - Bosvlinders 2 - 5  
Kempenzonen - G.S.K. 2 - 0 14.00
Donk - Zonnekloppers 4 - 3 16.30
Flurky - RST. Millegem 2 - 1 14.00
Vrij:   Claridge        

18 februari (14.30)

Motorclub - Schoonbroek 0 - 3 14.45
Warande - Bosvlinders 1 - 1 14.30
G.S.K. - Den Berg 9 - 3 14.30
Zonnekloppers - Kempenzonen 0 - 0 14.00
RST. Millegem - Donk 2 - 0 14.30
Claridge - Flurky 3 - 0  
Vrij:   Hoekske        

25 februari (15:00)

Hoekske - Motorclub 5 - 0 14.00
Schoonbroek - Bosvlinders 1 - 1 14.00
Warande - G.S.K. 0 - 4 14.30
Den Berg - Zonnekloppers 4 - 2  
Kempenzonen - RST. Millegem 3 - 3 14.00
Donk - Claridge 3 - 2 16.30
Vrij:   Flurky        

4 maart (15:00)

Bosvlinders - Hoekske 5 - 4  
G.S.K. - Schoonbroek 4 - 0 14.30
Zonnekloppers - Warande 2 - 5 14.00
RST. Millegem - Den Berg 4 - 1 14.30
Claridge - Kempenzonen 1 - 2  
Flurky - Donk 2 - 1 14.00
Vrij:   Motorclub        

11 maart (15:00)

Motorclub - Bosvlinders 2 - 8  
Hoekske - G.S.K. 5 - 2 14.00
Schoonbroek - Zonnekloppers 1 - 1 14.00
Warande - RST. Millegem 3 - 0 14.30
Den Berg - Claridge 4 - 6  
Kempenzonen - Flurky 2 - 2 14.00
Vrij:   Donk        

18 maart (15:00)

G.S.K. - Motorclub 6 - 0 14.30
Zonnekloppers - Hoekske 2 - 3 14.00
RST. Millegem - Schoonbroek 1 - 0 14.30
Claridge - Warande 4 - 4  
Flurky - Den Berg 1 - 0 14.00
Donk - Kempenzonen 2 - 6 16.30
Vrij:   Bosvlinders        

1 april (15:00)

Bosvlinders - G.S.K. 4 - 1  
Motorclub - Zonnekloppers 3 - 8  
Hoekske - RST. Millegem 4 - 2 14.00
Schoonbroek - Claridge 1 - 0 14.00
Warande - Flurky 0 - 3 stopgezet 65'
Den Berg - Donk 1 - 2  
Vrij:   Kempenzonen        

8 april (15:00)

Zonnekloppers - Bosvlinders 4 - 0 14.00
RST. Millegem - Motorclub 2 - 1 14.30
Claridge - Hoekske 1 - 2  
Flurky - Schoonbroek 0 - 0 14.00
Warande - Donk 10 - 4 14.30
Kempenzonen - Den Berg 2 - 1 14.00
Vrij:   G.S.K.        

 

Terug naar boven