avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

2de afdeling

10 september (15:00)

Red Star - W. Spin 1 - 0 14.30
Gerheide - Broekkant 2 - 3  
Germeer - Olympic Mol 1 - 9 16.15
Jong Lansiers - Stort Sport 1 - 2  
Braberg - Vloedbeemden 6 - 1  
Schijf - Krabbers 3 - 1 14.30
Vrij:   Hemelboys        

17 september (15:00)

W. Spin - Hemelboys 11 - 0 13.30
Broekkant - Red Star 3 - 3 14.00
Olympic Mol - Gerheide 1 - 4 14.00
Stort Sport - Germeer 8 - 1 16.00
Vloedbeemden - Jong Lansiers 1 - 7  
Krabbers - Braberg 1 - 5  
Vrij:   Schijf        

24 september (15:00)

Hemelboys - Broekkant 3 - 6  
Red Star - Olympic Mol 3 - 0 14.30
Gerheide - Stort Sport 2 - 6 25 maart 15.00
Germeer - Vloedbeemden 7 - 6 16.15
Jong Lansiers - Krabbers 0 - 5  
Braberg - Schijf 6 - 3  
Vrij:   W. Spin        

1 oktober (15:00)

Broekkant - W. Spin 2 - 3 14.00
Olympic Mol - Hemelboys 7 - 5 14.00
Stort Sport - Red Star 6 - 3 16.00
Vloedbeemden - Gerheide 1 - 4  
Krabbers - Germeer 6 - 1  
Schijf - Jong Lansiers 2 - 2 14.30
Vrij:   Braberg        

8 oktober (15.00)

W. Spin - Olympic Mol 1 - 0 13.30
Hemelboys - Stort Sport 2 - 6  
Red Star - Vloedbeemden 3 - 2 14.30
Gerheide - Krabbers 2 - 1  
Germeer - Schijf 5 - 5 16.15
Jong Lansiers - Braberg 1 - 3  
Vrij:   Broekkant        

15 oktober (15:00)

Olympic Mol - Broekkant 2 - 3 14.00
Stort Sport - W. Spin 5 - 2 16.00
Vloedbeemden - Hemelboys 9 - 4  
Krabbers - Red Star 1 - 2  
Schijf - Gerheide 2 - 2 14.30
Braberg - Germeer 7 - 1  
Vrij:   Jong Lansiers        

29 oktober (15:00)

Broekkant - Stort Sport 1 - 5 14.00
W. Spin - Vloedbeemden 3 - 6 13.30
Hemelboys - Krabbers 3 - 3  
Red Star - Schijf 2 - 1 14.30
Gerheide - Braberg 0 - 3  
Germeer - Jong Lansiers 5 - 3 16.15
Vrij:   Olympic Mol        

5 november (14:30)

Stort Sport - Olympic Mol 3 - 5 16.00
Vloedbeemden - Broekkant 7 - 0  
Krabbers - W. Spin 4 - 4  
Schijf - Hemelboys 8 - 0 14.30
Braberg - Red Star 6 - 1  
Jong Lansiers - Gerheide 5 - 3  
Vrij:   Germeer        

12 november (14:30)

Olympic Mol - Vloedbeemden 2 - 3 14.00
Broekkant - Krabbers 1 - 6 14.00
W. Spin - Schijf 5 - 2 13.30
Hemelboys - Braberg 2 - 3 25 maart 14.30
Red Star - Jong Lansiers 5 - 3 14.30
Gerheide - Germeer 2 - 2  
Vrij:   Stort Sport        

19 november (14:30)

Vloedbeemden - Stort Sport 3 - 1  
Krabbers - Olympic Mol 4 - 3  
Schijf - Broekkant 5 - 2 14.30
Braberg - W. Spin 3 - 2  
Hemelboys - Jong Lansiers 1 - 6 11 februari 14.30
Germeer - Red Star 7 - 3 16.15
Vrij:   Gerheide        

26 november (14:30)

Stort Sport - Krabbers 6 - 0 16.00
Olympic Mol - Schijf 1 - 4 14.00
Broekkant - Braberg 1 - 7 14.00
W. Spin - Jong Lansiers 4 - 6 13.30
Hemelboys - Germeer 2 - 1  
Gerheide - Red Star 1 - 5  
Vrij:   Vloedbeemden        

3 december (14:30)

Krabbers - Vloedbeemden 5 - 2  
Schijf - Stort Sport 3 - 3 14.30
Braberg - Olympic Mol 0 - 0  
Jong Lansiers - Broekkant 6 - 2  
Germeer - W. Spin 5 - 1 16.15
Gerheide - Hemelboys 5 - 2  
Vrij:   Red Star        

10 december (14:30)

Schijf - Vloedbeemden 4 - 3 14.30
Stort Sport - Braberg 4 - 1 16.00
Olympic Mol - Jong Lansiers 3 - 1 14.00
Broekkant - Germeer 3 - 4 14.00
W. Spin - Gerheide 4 - 3 13.30
Hemelboys - Red Star 0 - 8  
Vrij:   Krabbers        

17 december (14.30)

W. Spin - Red Star 5 - 1 13.30
Broekkant - Gerheide 4 - 2 14.00
Olympic Mol - Germeer 2 - 5 14.00
Stort Sport - Jong Lansiers 2 - 1 16.00
Vloedbeemden - Braberg 0 - 4  
Krabbers - Schijf 2 - 5  
Vrij:   Hemelboys        

7 januari (14:30)- afgelast - wordt op 15 april gespeeld

Hemelboys - W. Spin 0 - 11 15 april 14.30
Red Star - Broekkant 11 - 1 15 april 14.30
Gerheide - Olympic Mol 5 - 3 15 april 14.30
Germeer - Stort Sport 4 - 7 15 april 16.15
Jong Lansiers - Vloedbeemden 3 - 1 15 april 14.30
Braberg - Krabbers 5 - 1 15 april 14.30
Vrij:   Schijf        

14 januari (14:30)- afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Broekkant - Hemelboys 5 - 0 22 april 14.00
Olympic Mol - Red Star 6 - 8 22 april 13.00
Stort Sport - Gerheide 6 - 2 22 april 16.00
Vloedbeemden - Germeer 4 - 0 22 april 14.30
Krabbers - Jong Lansiers 4 - 2 22 april 14.30
Schijf - Braberg 1 - 3 22 april 14.30
Vrij:   W. Spin        

21 januari (14:30)

W. Spin - Broekkant 2 - 2 13.30
Hemelboys - Olympic Mol 2 - 1  
Red Star - Stort Sport 6 - 2 14.30
Gerheide - Vloedbeemden 2 - 5  
Germeer - Krabbers 1 - 4 16.15
Jong Lansiers - Schijf 0 - 7  
Vrij:   Braberg        

28 januari (14:30)

Olympic Mol - W. Spin 2 - 2 14.00
Stort Sport - Hemelboys 7 - 0 16.00
Vloedbeemden - Red Star 3 - 4  
Krabbers - Gerheide 5 - 1  
Schijf - Germeer 2 - 2 14.30
Braberg - Jong Lansiers 4 - 1  
Vrij:   Broekkant        

4 februari (14.30)

Broekkant - Olympic Mol 6 - 3 14.00
W. Spin - Stort Sport 3 - 3 13.30
Hemelboys - Vloedbeemden 3 - 3  
Red Star - Krabbers 7 - 3 14.30
Gerheide - Schijf 2 - 3  
Germeer - Braberg 1 - 9 16.15
Vrij:   Jong Lansiers        

18 februari (14.30)

Stort Sport - Broekkant 10 - 2 16.00
Vloedbeemden - W. Spin 6 - 2  
Krabbers - Hemelboys 7 - 0  
Schijf - Red Star 1 - 3 14.30
Braberg - Gerheide 2 - 0  
Jong Lansiers - Germeer 4 - 3  
Vrij:   Olympic Mol        

25 februari (15:00)

Olympic Mol - Stort Sport 1 - 7 14.00
Broekkant - Vloedbeemden 2 - 2 14.00
W. Spin - Krabbers 1 - 3 13.30
Hemelboys - Schijf 1 - 6  
Red Star - Braberg 3 - 4 14.30
Gerheide - Jong Lansiers 7 - 2  
Vrij:   Germeer        

4 maart (15:00)

Vloedbeemden - Olympic Mol 4 - 3  
Krabbers - Broekkant 3 - 1  
Schijf - W. Spin 4 - 1 14.30
Braberg - Hemelboys 3 - 4  
Jong Lansiers - Red Star 5 - 3  
Germeer - Gerheide 1 - 7 16.15
Vrij:   Stort Sport        

11 maart (15:00)

Stort Sport - Vloedbeemden 5 - 0 16.00
Olympic Mol - Krabbers 5 - 4 14.00
Broekkant - Schijf 2 - 7 14.00
W. Spin - Braberg 2 - 3 13.30
Jong Lansiers - Hemelboys 3 - 3  
Red Star - Germeer 4 - 4 14.30
Vrij:   Gerheide        

18 maart (15:00)

Krabbers - Stort Sport 2 - 2  
Schijf - Olympic Mol 8 - 3 14.30
Braberg - Broekkant 5 - 0  
Jong Lansiers - W. Spin 2 - 2 25 maart
Germeer - Hemelboys 2 - 2 16.15
Red Star - Gerheide 2 - 2 14.30
Vrij:   Vloedbeemden        

1 april (15:00)

Vloedbeemden - Krabbers 4 - 3  
Stort Sport - Schijf 7 - 2 16.00
Olympic Mol - Braberg 3 - 2 stopgezet 86'
Broekkant - Jong Lansiers 0 - 2 14.00
W. Spin - Germeer 1 - 0 13.30
Hemelboys - Gerheide 2 - 10  
Vrij:   Red Star        
             

8 april (15:00)

Vloedbeemden - Schijf 5 - 0  
Braberg - Stort Sport 3 - 2  
Jong Lansiers - Olympic Mol 4 - 1 13.00
Germeer - Broekkant 1 - 1 16.15
Gerheide - W. Spin 2 - 4  
Red Star - Hemelboys 5 - 0 14.30
Vrij:   Krabbers        

 

Terug naar boven