avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

4
3de afdeling

10 september (15:00)

Barrier - SK Ham 5 - 0 16.00
The Witch - Broekkant B 0 - 2  
Germinal - Sp. Blauw-Wit 0 - 8  
Schoorhei - Kiebergen 3 - 2 16.00
De Koekoek - AC Wilan 0 - 4 14.30
Schijf C - Sparta 1 - 0 16.30
Vrij:   Mulders        

17 september (15:00)

SK Ham - Mulders 1 - 0  
Broekkant B - Barrier 5 - 4  
Sp. Blauw-Wit - The Witch 4 - 4 17.00
Kiebergen - Germinal 10 - 0  
AC Wilan - Schoorhei 5 - 0  
Sparta - De Koekoek 6 - 0 14.30
Vrij:   Schijf C        

24 september (15:00)

Mulders - Broekkant B 2 - 3  
Barrier - Sp. Blauw-Wit 4 - 1 16.00
The Witch - Kiebergen 2 - 3  
Germinal - AC Wilan 4 - 4  
Schoorhei - Sparta 3 - 5 14.00
De Koekoek - Schijf C 2 - 5 14.30
Vrij:   SK Ham        

1 oktober (15:00)

Broekkant B - SK Ham 7 - 2 22 oktober 16.00
Sp. Blauw-Wit - Mulders 3 - 2  
Kiebergen - Barrier 5 - 3  
AC Wilan - The Witch 0 - 1  
Sparta - Germinal 2 - 3 14.30
Schijf C - Schoorhei 3 - 3 16.30
Vrij:   De Koekoek        

8 oktober (15.00)

SK Ham - Sp. Blauw-Wit 1 - 8  
Mulders - Kiebergen 2 - 4  
Barrier - AC Wilan 3 - 1 16.00
The Witch - Sparta 4 - 1  
Germinal - Schijf C 4 - 4  
Schoorhei - De Koekoek 3 - 1 16.00
Vrij:   Broekkant B        

15 oktober (15:00)

Sp. Blauw-Wit - Broekkant B 2 - 4  
Kiebergen - SK Ham 4 - 2  
AC Wilan - Mulders 4 - 1  
Sparta - Barrier 5 - 5 14.30
Schijf C - The Witch 1 - 1 16.30
De Koekoek - Germinal 5 - 1 14.30
Vrij:   Schoorhei        

29 oktober (15:00)

Broekkant B - Kiebergen 3 - 2  
AC Wilan - SK Ham 2 - 2  
Mulders - Sparta 1 - 0  
Barrier - Schijf C 6 - 0  
The Witch - De Koekoek 9 - 0  
Germinal - Schoorhei 4 - 2  
Vrij:   Sp. Blauw-Wit        

5 november (14:30)

Kiebergen - Sp. Blauw-Wit 3 - 6  
AC Wilan - Broekkant B 0 - 2  
Sparta - SK Ham 1 - 2  
Schijf C - Mulders 4 - 2 16.30
De Koekoek - Barrier 2 - 11  
Schoorhei - The Witch 2 - 1  
Vrij:   Germinal        

12 november (14:30)

Sp. Blauw-Wit - AC Wilan 2 - 2 14.30
Broekkant B - Sparta 6 - 0 15.00
SK Ham - Schijf C 1 - 2 14.00
Mulders - De Koekoek 3 - 1  
Barrier - Schoorhei 9 - 2  
The Witch - Germinal 3 - 5  
Vrij:   Kiebergen        

19 november (14:30)

AC Wilan - Kiebergen 7 - 1  
Sp. Blauw-Wit - Sparta 2 - 0  
Schijf C - Broekkant B 0 - 3 16.30
De Koekoek - SK Ham 5 - 4  
Schoorhei - Mulders 4 - 1  
Germinal - Barrier 1 - 4  
Vrij:   The Witch        

26 november (14:30)

Kiebergen - Sparta 2 - 3  
Sp. Blauw-Wit - Schijf C 2 - 1 14.30
Broekkant B - De Koekoek 4 - 1 15.00
SK Ham - Schoorhei 1 - 5  
Mulders - Germinal 0 - 6  
Barrier - The Witch 8 - 2  
Vrij:   AC Wilan        

3 december (14:30)

Sparta - AC Wilan 2 - 2  
Schijf C - Kiebergen 5 - 0 16.30
De Koekoek - Sp. Blauw-Wit 1 - 7 18 feb 2017 14.30
Schoorhei - Broekkant B 0 - 4  
Germinal - SK Ham 4 - 4  
The Witch - Mulders 6 - 2  
Vrij:   Barrier        

10 december (14:30)

Schijf C - AC Wilan 5 - 2 16.30
Kiebergen - De Koekoek 4 - 1  
Sp. Blauw-Wit - Schoorhei 6 - 2 14.30
Broekkant B - Germinal 5 - 0 15.00
SK Ham - The Witch 2 - 6  
Mulders - Barrier 4 - 10  
Vrij:   Sparta        

17 december (14.30)

SK Ham - Barrier 2 - 2  
Broekkant B - The Witch 5 - 2  
Sp. Blauw-Wit - Germinal 8 - 1 14.30
Kiebergen - Schoorhei 0 - 5  
AC Wilan - De Koekoek 4 - 1  
Sparta - Schijf C 0 - 3  
Vrij:   Mulders        

7 januari (14:30)- afgelast - wordt op 15 april gespeeld

Mulders - SK Ham 5 - 0 11 februari 14.30
Barrier - Broekkant B 9 - 1 15 april 14.30
The Witch - Sp. Blauw-Wit 2 - 4 15 april 14.30
Germinal - Kiebergen 8 - 2 15 april 14.30
Schoorhei - AC Wilan 4 - 5 15 april 14.30
De Koekoek - Sparta 3 - 1 15 april 14.30
Vrij:   Schijf C        

14 januari (14:30)- afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Broekkant B - Mulders 5 - 2 22 april 15.00
Sp. Blauw-Wit - Barrier 1 - 3 22 april 14.30
Kiebergen - The Witch 3 - 4 22 april 14.30
AC Wilan - Germinal 2 - 2 22 april 14.30
Sparta - Schoorhei 4 - 1 22 april 14.30
Schijf C - De Koekoek 8 - 3 11 februari 14.00
Vrij:   SK Ham        

21 januari (14:30)

SK Ham - Broekkant B 2 - 3  
Mulders - Sp. Blauw-Wit 1 - 1  
Barrier - Kiebergen 5 - 0  
The Witch - AC Wilan 1 - 2  
Germinal - Sparta 2 - 2  
Schoorhei - Schijf C 5 - 0  
Vrij:   De Koekoek        

28 januari (14:30)

Sp. Blauw-Wit - SK Ham 7 - 3 14.30
Kiebergen - Mulders 3 - 2  
AC Wilan - Barrier 3 - 10  
Sparta - The Witch 2 - 0  
Schijf C - Germinal 6 - 2 16.30
De Koekoek - Schoorhei 2 - 4  
Vrij:   Broekkant B        

4 februari (14.30)

Broekkant B - Sp. Blauw-Wit 2 - 2 15.00
SK Ham - Kiebergen 2 - 2  
Mulders - AC Wilan 2 - 2  
Barrier - Sparta 1 - 1 11 februari
The Witch - Schijf C 5 - 0  
Germinal - De Koekoek 4 - 3  
Vrij:   Schoorhei        

18 februari (14.30)

Kiebergen - Broekkant B 4 - 5  
SK Ham - AC Wilan 1 - 5  
Sparta - Mulders 5 - 0  
Schijf C - Barrier 3 - 9 16.30
De Koekoek - The Witch 1 - 4 25 maart 15.00
Schoorhei - Germinal 3 - 2  
Vrij:   Sp. Blauw-Wit        

25 februari (15:00)

Sp. Blauw-Wit - Kiebergen 5 - 3  
Broekkant B - AC Wilan 1 - 0  
SK Ham - Sparta 0 - 1  
Mulders - Schijf C 2 - 5 25 maart 15.00
Barrier - De Koekoek 18 - 0  
The Witch - Schoorhei 3 - 3  
Vrij:   Germinal        

4 maart (15:00)

AC Wilan - Sp. Blauw-Wit 2 - 2  
Sparta - Broekkant B 4 - 4 14.30
Schijf C - SK Ham 5 - 0 16.30
De Koekoek - Mulders 4 - 2 14.30
Schoorhei - Barrier 3 - 12 25 maart
Germinal - The Witch 6 - 4  
Vrij:   Kiebergen        

11 maart (15:00)

Kiebergen - AC Wilan 0 - 6  
Sparta - Sp. Blauw-Wit 1 - 4 12.30
Broekkant B - Schijf C 4 - 2  
SK Ham - De Koekoek 2 - 2 13.30
Mulders - Schoorhei 4 - 4  
Barrier - Germinal 8 - 3  
Vrij:   The Witch        

18 maart (15:00)

Sparta - Kiebergen 7 - 2 14.30
Schijf C - Sp. Blauw-Wit 1 - 7 16.30
De Koekoek - Broekkant B 3 - 6 14.30
Schoorhei - SK Ham 6 - 1 16.00
Germinal - Mulders 2 - 3  
The Witch - Barrier 6 - 16  
Vrij:   AC Wilan        

1 april (15:00)

AC Wilan - Sparta 4 - 1  
Kiebergen - Schijf C 5 - 0  
Sp. Blauw-Wit - De Koekoek 5 - 0 17.00
Broekkant B - Schoorhei 5 - 0  
SK Ham - Germinal 2 - 1  
Mulders - The Witch 0 - 5  
Vrij:   Barrier        

8 april (15:00)

AC Wilan - Schijf C 0 - 2  
De Koekoek - Kiebergen 4 - 0 14.30
Schoorhei - Sp. Blauw-Wit 2 - 5 16.00
Germinal - Broekkant B 1 - 6  
The Witch - SK Ham 2 - 3  
Barrier - Mulders 5 - 0 16.00
Vrij:   Sparta        

 

Terug naar boven