avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

4de afdeling

10 september (15:00)

Pullman - W. Spin B        
Steenweg - Welkom 10 - 1 13.30
Olmen - Hoekske B 2 - 1 22 oktober 15.00
Broekkant C - Motorclub B 5 - 0  
Looi - Cools 4 - 3  
Horst - Pro Mille 4 - 2 13.15
Vrij:   Schijf B        

17 september (15:00)

W. Spin B - Schijf B        
Welkom - Pullman 3 - 3  
Hoekske B - Steenweg 1 - 4 16 september 19.30
Motorclub B - Olmen 3 - 3 13.00
Cools - Broekkant C 3 - 0  
Pro Mille - Looi 7 - 2 24 september 15.00
Vrij:   Horst        

24 september (15:00)

Schijf B - Welkom 3 - 2 16.30
Pullman - Hoekske B 4 - 1  
Steenweg - Motorclub B 10 - 1 13.30
Olmen - Cools 1 - 5  
Broekkant C - Pro Mille 0 - 3 22 oktober
Looi - Horst 1 - 12 11 november 14.30
Vrij:   W. Spin B        

1 oktober (15:00)

Welkom - W. Spin B        
Hoekske B - Schijf B 3 - 0 16.30
Motorclub B - Pullman 1 - 6 13.00
Cools - Steenweg 3 - 1  
Pro Mille - Olmen 2 - 1  
Horst - Broekkant C 6 - 0 13.15
Vrij:   Looi        

8 oktober (15.00)

W. Spin B - Hoekske B        
Schijf B - Motorclub B 5 - 3 16.30
Cools - Pullman 2 - 1  
Steenweg - Pro Mille 3 - 0 13.30
Olmen - Horst 3 - 6  
Broekkant C - Looi 4 - 1 15.30
Vrij:   Welkom        

15 oktober (15:00)

Hoekske B - Welkom 5 - 5 16.30
Motorclub B - W. Spin B   -    
Cools - Schijf B 5 - 2  
Pro Mille - Pullman 1 - 1  
Horst - Steenweg 2 - 3 13.15
Olmen - Looi 3 - 2  
Vrij:   Broekkant C        

29 oktober (15:00)

Welkom - Motorclub B 11 - 0  
W. Spin B - Cools        
Schijf B - Pro Mille 3 - 2 16.30
Pullman - Horst 1 - 3  
Steenweg - Looi 2 - 1 13.30
Olmen - Broekkant C 2 - 8  
Vrij:   Hoekske B        

5 november (14:30)

Motorclub B - Hoekske B 2 - 10 13.00
Cools - Welkom 4 - 2  
Pro Mille - W. Spin B        
Horst - Schijf B 6 - 1 12.45
Looi - Pullman 1 - 6 14.30
Broekkant C - Steenweg 2 - 4  
Vrij:   Olmen        

12 november (14:30)

Hoekske B - Cools 1 - 9 16.30
Welkom - Pro Mille 1 - 4 14.45
W. Spin B - Horst        
Schijf B - Looi 4 - 4 25 maart 16.30
Pullman - Broekkant C 0 - 1  
Steenweg - Olmen 8 - 0 25 maart 13.30
Vrij:   Motorclub B        

19 november (14:30)

Cools - Motorclub B 7 - 1  
Pro Mille - Hoekske B 1 - 1 25 maart 13.00
Horst - Welkom 9 - 0 12.45
Broekkant C - Schijf B 7 - 1  
Olmen - Pullman 0 - 8  
Vrij:   Looi        
Vrij:   Steenweg        

26 november (14:30)

Motorclub B - Pro Mille 3 - 4 13.00
Hoekske B - Horst 1 - 7 16.30
Welkom - Looi 7 - 2 14.45
Schijf B - Olmen 6 - 1 16.30
Steenweg - Pullman 6 - 0 13.30
Vrij:   Broekkant C        
Vrij:   Cools        

3 december (14:30)

Pro Mille - Cools 2 - 1 15.00
Horst - Motorclub B 12 - 0 12.45
Looi - Hoekske B 3 - 5 14.30
Broekkant C - Welkom 5 - 0  
Steenweg - Schijf B 4 - 1 13.30
Vrij:   Olmen        
Vrij:   Pullman        

10 december (14:30)

Cools - Horst 2 - 3  
Motorclub B - Looi 4 - 4 13.00
Hoekske B - Broekkant C 6 - 3 16.30
Welkom - Olmen 4 - 1 14.45
Pullman - Schijf B 3 - 3  
Vrij:   Steenweg        
Vrij:   Pro Mille        

17 december (14.30)

Welkom - Steenweg 4 - 3 14.45
Hoekske B - Olmen 4 - 0 16.30
Motorclub B - Broekkant C 1 - 5 13.00
Cools - Looi 2 - 4  
Pro Mille - Horst 0 - 2  
Vrij:   Pullman        
Vrij:   Schijf B        

7 januari (14:30)- afgelast - wordt op 15 april gespeeld

Pullman - Welkom 5 - 0 15 april 14.30
Steenweg - Hoekske B 4 - 0 15 april 15.00
Olmen - Motorclub B 1 - 3 15 april 14.30
Broekkant C - Cools 1 - 0 15 april 14.30
Looi - Pro Mille 0 - 6 15 april 14.30
Vrij:   Schijf B        
Vrij:   Horst        

14 januari (14:30)- afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Welkom - Schijf B 0 - 5 22 april 14.45
Hoekske B - Pullman 1 - 1 22 april 16.30
Motorclub B - Steenweg 3 - 8 22 april 13.00
Cools - Olmen 0 - 4 22 april 14.30
Pro Mille - Broekkant C 1 - 0 22 april 13.00
Horst - Looi 10 - 1 22 april 12.45
Vrij:            

21 januari (14:30)

Schijf B - Hoekske B 0 - 4 16.30
Pullman - Motorclub B 3 - 2  
Steenweg - Cools 4 - 2 13.30
Olmen - Pro Mille 0 - 3  
Broekkant C - Horst 0 - 2  
Vrij:   Welkom        
Vrij:   Looi        

28 januari(14:30)

Motorclub B - Schijf B 2 - 4 13.00
Pullman - Cools 2 - 4  
Pro Mille - Steenweg 0 - 0 13.00
Horst - Olmen 3 - 0 12.45
Looi - Broekkant C 1 - 8 14.30
Vrij:   Hoekske B        
Vrij:   Welkom        

4 februari (14.30)

Welkom - Hoekske B 4 - 2 14.45
Schijf B - Cools 3 - 6 16.30
Pullman - Pro Mille 4 - 3  
Steenweg - Horst 0 - 1 13.30
Looi - Olmen 5 - 2  
Vrij:   Motorclub B        
Vrij:   Broekkant C        

18 februari (14.30)

Motorclub B - Welkom 1 - 5 13.00
Pro Mille - Schijf B 3 - 2 13.00
Horst - Pullman 9 - 1 12.45
Looi - Steenweg 0 - 5  
Broekkant C - Olmen 4 - 1  
Vrij:   Cools        
Vrij:   Hoekske B        

25 februari (15:00)

Hoekske B - Motorclub B 3 - 2 16.30
Welkom - Cools 4 - 9  
Schijf B - Horst 0 - 3 16.30
Pullman - Looi 5 - 1 11 maart 15.00
Steenweg - Broekkant C 5 - 3 13.30
Vrij:   Pro Mille        
Vrij:   Olmen        

4 maart (15:00)

Cools - Hoekske B 5 - 2  
Pro Mille - Welkom 1 - 0  
Looi - Schijf B 2 - 0  
Broekkant C - Pullman 4 - 3 11 februari 14.30
Olmen - Steenweg 0 - 3  
Vrij:   Horst        
Vrij:   Motorclub B        

11 maart (15:00)

Motorclub B - Cools 1 - 11 13.00
Hoekske B - Pro Mille 2 - 1 16.30
Welkom - Horst 2 - 7  
Schijf B - Broekkant C 3 - 1 16.30
Pullman - Olmen 6 - 0 25 februari 15.00
Vrij:   Looi        
Vrij:   Steenweg        

18 maart (15:00)

Pro Mille - Motorclub B 7 - 0  
Horst - Hoekske B 5 - 0 13.15
Looi - Welkom 4 - 2  
Olmen - Schijf B 3 - 2  
Pullman - Steenweg 1 - 2  
Vrij:   Broekkant C        
Vrij:   Cools        

1 april (15:00)

Cools - Pro Mille 2 - 2  
Motorclub B - Horst 2 - 8 13.00
Hoekske B - Looi 5 - 1 16.30
Welkom - Broekkant C 5 - 0  
Schijf B - Steenweg   -   16.30
Vrij:   Olmen        
Vrij:   Pullman        

8 april (15:00)

Horst - Cools 4 - 2 13.15
Looi - Motorclub B 8 - 5  
Broekkant C - Hoekske B 7 - 1  
Olmen - Welkom 5 - 0  
Schijf B - Pullman 2 - 3 16.30
Vrij:   Steenweg        
Vrij:   Pro Mille        

 

Terug naar boven