avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

5de afdeling

10 september (15:00)

V. Broekhoven - Geneberg 4 - 4  
De Kroon - Schoonbroek 1 - 1  
Atib Leopoldsb. - VK Kolonie 6 - 1  
RST. Millegem - Real Heesakker 1 - 5 16.45
Zonnekloppers - Torpedo 3 - 2 16.30
Vrij:   FC Kolonie        
Vrij:   Gio's        

17 september (15:00)

Geneberg - FC Kolonie 6 - 3  
Schoonbroek - V. Broekhoven 2 - 2 16.00
Gio's - De Kroon 4 - 1  
Real Heesakker - Atib Leopoldsb. 4 - 3  
Torpedo - RST. Millegem 3 - 3 14.30
Vrij:   Zonnekloppers        
Vrij:   VK Kolonie   -    

24 september (15:00)

FC Kolonie - Schoonbroek 3 - 2  
V. Broekhoven - Gio's 2 - 5  
De Kroon - VK Kolonie 2 - 2  
Atib Leopoldsb. - Torpedo 2 - 1  
RST. Millegem - Zonnekloppers 3 - 2 16.45
Vrij:   Geneberg        
Vrij:   Real Heesakker        

1 oktober (15:00)

Schoonbroek - Geneberg 5 - 0 16.00
Gio's - FC Kolonie 10 - 3  
VK Kolonie - V. Broekhoven 1 - 2  
Real Heesakker - De Kroon 3 - 2  
Zonnekloppers - Atib Leopoldsb. 5 - 6 16.30
Vrij:   RST. Millegem        
Vrij:   Torpedo        

8 oktober (15.00)

Geneberg - Gio's 5 - 8 Ter. Beverlo
FC Kolonie - VK Kolonie 3 - 3  
V. Broekhoven - Real Heesakker 4 - 4  
De Kroon - Torpedo 4 - 0  
Atib Leopoldsb. - RST. Millegem 5 - 2  
Vrij:   Schoonbroek        
Vrij:   Zonnekloppers        

15 oktober (15:00)

Gio's - Schoonbroek 2 - 2  
VK Kolonie - Geneberg 4 - 4  22 oktober 15.00
Real Heesakker - FC Kolonie 4 - 3  
Torpedo - V. Broekhoven 2 - 4 14.30
Zonnekloppers - De Kroon 3 - 2 16.30
Vrij:   Atib Leopoldsb.        
Vrij:   RST. Millegem        

29 oktober (15:00)

Schoonbroek - VK Kolonie 7 - 2 16.00
Geneberg - Real Heesakker 3 - 0

Ter. Beverlo

FC Kolonie - Torpedo 5 - 0  
V. Broekhoven - Zonnekloppers 1 - 3  
De Kroon - RST. Millegem 6 - 2  
Vrij:   Gio's        
Vrij:   Atib Leopoldsb.        

5 november (14:30)

VK Kolonie - Gio's 4 - 7  
Real Heesakker - Schoonbroek 1 - 1 14.45
Torpedo - Geneberg 0 - 5 14.00
Zonnekloppers - FC Kolonie 1 - 1 16.30
RST. Millegem - V. Broekhoven 5 - 2 16.45
Atib Leopoldsb. - De Kroon 2 - 1  
Vrij:   Niemand        

12 november (14:30)

Gio's - Real Heesakker 6 - 4  
Schoonbroek - Torpedo 7 - 2 16.00
Geneberg - Zonnekloppers 3 - 3  
FC Kolonie - RST. Millegem 1 - 0  
V. Broekhoven - Atib Leopoldsb. 5 - 4  
Vrij:   VK Kolonie        
Vrij:   De Kroon        

19 november (14:30)

Real Heesakker - VK Kolonie 10 - 3 14.45
Torpedo - Gio's 0 - 5 25 maart 2017
Zonnekloppers - Schoonbroek 1 - 4 16.30
Geneberg - RST. Millegem 7 - 2  
FC Kolonie - Atib Leopoldsb. 2 - 2  
Vrij:   De Kroon        
Vrij:   V. Broekhoven        

26 november (14:30)

VK Kolonie - Torpedo 5 - 1  
Gio's - Zonnekloppers 8 - 3  
Schoonbroek - RST. Millegem 4 - 2 16.00
Atib Leopoldsb. - Geneberg 1 - 1  
V. Broekhoven - De Kroon 1 - 2  
Vrij:   Real Heesakker        
Vrij:   FC Kolonie        

3 december (14:30)

Torpedo - Real Heesakker 0 - 5 14.00
Zonnekloppers - VK Kolonie 5 - 0 16.30
RST. Millegem - Gio's 1 - 5 16.45
Atib Leopoldsb. - Schoonbroek 2 - 3  
De Kroon - FC Kolonie 4 - 1  
Vrij:   V. Broekhoven        
Vrij:   Geneberg        

10 december (14:30)

Real Heesakker - Zonnekloppers 8 - 2 14.45
VK Kolonie - RST. Millegem 3 - 3  
Gio's - Atib Leopoldsb. 2 - 2 15.00
De Kroon - Geneberg 2 - 3 13.00
V. Broekhoven - FC Kolonie 4 - 7  
Vrij:   Torpedo        
Vrij:   Schoonbroek        

17 december (14.30)

Geneberg - V. Broekhoven 4 - 0  
Schoonbroek - De Kroon 4 - 3 16.00
VK Kolonie - Atib Leopoldsb. 3 - 8  
Real Heesakker - RST. Millegem 5 - 0 14.45
Torpedo - Zonnekloppers 2 - 3  
Vrij:   FC Kolonie        
Vrij:   Gio's        

7 januari (14:30)- afgelast - wordt op 15 april gespeeld

FC Kolonie - Geneberg 3 - 1 15 april 14.30
V. Broekhoven - Schoonbroek 0 - 5 15 april 14.30
De Kroon - Gio's 1 - 5 15 april 14.30
Atib Leopoldsb. - Real Heesakker 2 - 3 15 april 14.30
RST. Millegem - Torpedo 1 - 2 15 april 16.45
Vrij:   Zonnekloppers        
Vrij:   VK Kolonie        

14 januari (14:30)- afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Schoonbroek - FC Kolonie 1 - 3 22 april 16.00
Gio's - V. Broekhoven 5 - 0 22 april 14.30
VK Kolonie - De Kroon 2 - 3 22 april 14.30
Torpedo - Atib Leopoldsb. 0 - 5 22 april 14.00
Zonnekloppers - RST. Millegem 5 - 5 22 april 16.30
Vrij:   Geneberg        
Vrij:   Real Heesakker        

21 januari (14:30)

Geneberg - Schoonbroek 2 - 5  
FC Kolonie - Gio's 2 - 5  
V. Broekhoven - VK Kolonie 1 - 0  
De Kroon - Real Heesakker 3 - 9  
Atib Leopoldsb. - Zonnekloppers 7 - 3  
Vrij:   RST. Millegem        
Vrij:   Torpedo        

28 januari (14:30)

Gio's - Geneberg 5 - 5  
VK Kolonie - FC Kolonie 0 - 5  
Real Heesakker - V. Broekhoven 7 - 1 14.45
Torpedo - De Kroon 2 - 5 14.00
RST. Millegem - Atib Leopoldsb. 2 - 1 16.45
Vrij:   Schoonbroek        
Vrij:   Zonnekloppers        

4 februari (14.30)

Schoonbroek - Gio's 2 - 2 16.00
Geneberg - VK Kolonie 3 - 1 Beverlo
FC Kolonie - Real Heesakker 0 - 1  
V. Broekhoven - Torpedo 8 - 2  
De Kroon - Zonnekloppers 3 - 2  
Vrij:   Atib Leopoldsb.        
Vrij:   RST. Millegem        

18 februari (14.30)

VK Kolonie - Schoonbroek 3 - 4  
Real Heesakker - Geneberg 3 - 1  
Torpedo - FC Kolonie 2 - 4 14.00
Zonnekloppers - V. Broekhoven   -   stopgezet
RST. Millegem - De Kroon 0 - 2 16.45
Vrij:   Gio's        
Vrij:   Atib Leopoldsb.        

25 februari (15:00)

Gio's - VK Kolonie 5 - 0 11 feb.
Schoonbroek - Real Heesakker 2 - 1 16.00
Geneberg - Torpedo 7 - 2  
FC Kolonie - Zonnekloppers 2 - 4  
V. Broekhoven - RST. Millegem 1 - 3  
De Kroon - Atib Leopoldsb. 3 - 3  
Vrij:   Niemand        

4 maart (15:00)

Real Heesakker - Gio's 5 - 3  
Torpedo - Schoonbroek 1 - 2 14.30
Zonnekloppers - Geneberg 2 - 2 16.30
RST. Millegem - FC Kolonie 5 - 6 16.45
Atib Leopoldsb. - V. Broekhoven 5 - 0  
Vrij:   VK Kolonie        
Vrij:   De Kroon   -    

11 maart (15:00)

VK Kolonie - Real Heesakker 0 - 5  
Gio's - Torpedo 5 - 0  
Schoonbroek - Zonnekloppers 5 - 1 16.00
RST. Millegem - Geneberg 2 - 3  
Atib Leopoldsb. - FC Kolonie 1 - 1  
Vrij:   De Kroon        
Vrij:   V. Broekhoven   -    

18 maart (15:00)

Torpedo - VK Kolonie 2 - 12 14.30
Zonnekloppers - Gio's 2 - 8 16.30
RST. Millegem - Schoonbroek 1 - 2 16.45
Geneberg - Atib Leopoldsb. 2 - 1 terrein Beverlo
De Kroon - V. Broekhoven 3 - 1  
Vrij:   Real Heesakker        
Vrij:   FC Kolonie        

1 april (15:00)

Real Heesakker - Torpedo 11 - 1  
VK Kolonie - Zonnekloppers 8 - 2 25 maart
Gio's - RST. Millegem 8 - 1  
Schoonbroek - Atib Leopoldsb. 1 - 1 16.00
FC Kolonie - De Kroon 3 - 3  
Vrij:   V. Broekhoven        
Vrij:   Geneberg        

8 april (15:00)

Zonnekloppers - Real Heesakker 2 - 12 16.30
RST. Millegem - VK Kolonie 2 - 5 7 april 19.30
Atib Leopoldsb. - Gio's 2 - 3  
Geneberg - De Kroon 7 - 2 Terrein Beverlo
FC Kolonie - V. Broekhoven 8 - 2  
Vrij:   Torpedo        
Vrij:   Schoonbroek   -    
 
 
 
 
 

 

Terug naar boven