avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling

 

6de afdeling

10 september (15:00)

Red Star B - Schoot 2 - 0 16.45
Donk B - Welkom B 2 - 9 25 maart 14.00
Flurky B - Canada 4 - 1 16.00
Schoorhei - Hoef 8 - 0 14.00
Horst B - G.S.K. B 5 - 0  
Germeer B - Geneberg B 9 - 1 14.00
Vrij :   Real Heesakker        

17 september (15:00)

Schoot - Geneberg B 2 - 0 14.30
Welkom B - Red Star B 3 - 4 13.00
Canada - Donk B 5 - 6  
Hoef - Flurky B 5 - 2 22 oktober 14.00
Real Heesakker - Schoorhei 6 - 3 13.00
Germeer B - Horst B 2 - 0 15.00
Vrij:   G.S.K. B        

24 september (15:00)

Geneberg B - Welkom B 1 - 7 22 oktober
Red Star B - Canada 11 - 1 16.45
Donk B - Hoef 2 - 0 14.00
Flurky B - Real Heesakker 7 - 2 16.00
Schoorhei - G.S.K. B 8 - 5 16.00
Germeer B - Schoot 5 - 1 14.00
Vrij:   Horst B        

1 oktober (15:00)

Welkom B - Schoot 7 - 1 13.00
Geneberg B - Canada 3 - 0 Ter. Beverlo
Hoef - Red Star B 1 - 0 11 februari 14.30
Real Heesakker - Donk B 14 - 0 13.00
G.S.K. B - Flurky B 3 - 1 16.30
Horst B - Schoorhei 1 - 2  
Vrij:   Germeer B        

8 oktober (15.00)

Schoot - Canada 7 - 1 14.30
Geneberg B - Hoef 0 - 1 Ter. Beverlo
Red Star B - Real Heesakker 4 - 1 16.45
Donk B - G.S.K. B 6 - 1 14.00
Flurky B - Horst B 5 - 1 16.00
Germeer B - Welkom B 4 - 3 14.00
Vrij:   Schoorhei        

15 oktober (15:00)

Canada - Welkom B 2 - 9  
Hoef - Schoot 4 - 1  
Real Heesakker - Geneberg B 2 - 8 13.00
G.S.K. B - Red Star B 3 - 2 16.30
Horst B - Donk B 3 - 2  
Schoorhei - Germeer B 3 - 2  
Vrij:   Flurky B        

29 oktober (15:00)

Welkom B - Hoef 3 - 1 13.00
Schoot - Real Heesakker 5 - 0 14.30
Geneberg B - G.S.K. B 2 - 2

Ter. Beverlo

Red Star B - Horst B 5 - 0 16.45
Flurky B - Schoorhei 11 - 1 16.00
Germeer B - Canada 5 - 1 14.00
Vrij:   Donk B        

5 november (14:30)

Hoef - Canada 10 - 3  
Real Heesakker - Welkom B 6 - 4 12.45
G.S.K. B - Schoot 4 - 1 16.30
Geneberg B - Horst B 3 - 6 Ter. Beverlo
Schoorhei - Donk B 7 - 6 12.30
Flurky B - Germeer B 2 - 4  
Vrij:   Red Star B        

12 november (14:30)

Canada - Real Heesakker 1 - 12  
Welkom B - G.S.K. B 7 - 3 13.00
Schoot - Horst B 1 - 1  
Red Star B - Schoorhei 5 - 1 16.45
Donk B - Flurky B 4 - 3 14.00
Hoef - Germeer B 4 - 1  
Vrij:   Geneberg B        

19 november (14:30)

Real Heesakker - Hoef 4 - 2 12.45
G.S.K. B - Canada 8 - 2 16.30
Horst B - Welkom B 3 - 1  
Schoorhei - Geneberg B 5 - 5 12.30
Flurky B - Red Star B 5 - 0 16.00
Germeer B - Donk B 3 - 1 14.00
Vrij   Schoot        

26 november (14:30)

Hoef - G.S.K. B 4 - 1  
Canada - Horst B 3 - 9  
Schoot - Schoorhei 1 - 3  
Geneberg B - Flurky B 2 - 2 Ter. Beverlo
Red Star B - Donk B 4 - 1 14.30
Real Heesakker - Germeer B 6 - 2  
Vrij:   Welkom B        

3 december (14:30)

G.S.K. B - Real Heesakker 0 - 10 16.30
Horst B - Hoef 5 - 0  
Schoorhei - Welkom B 0 - 8 12.30
Flurky B - Schoot 1 - 1 16.00
Donk B - Geneberg B 5 - 2 14.00
Germeer B - Red Star B 0 - 1 22 oktober 14.00
Vrij:   Canada        

10 december (14:30)

Real Heesakker - Horst B 4 - 1 12.45
Canada - Schoorhei 5 - 3  
Welkom B - Flurky B 4 - 3 13.00
Schoot - Donk B 3 - 3  
Geneberg B - Red Star B 0 - 5 Terrein Beverlo
G.S.K. B - Germeer B 0 - 8  
Vrij:   Hoef        

17 december (14.30)

Schoot - Red Star B 1 - 7  
Welkom B - Donk B 9 - 0 13.00
Canada - Flurky B 1 - 8  
Hoef - Schoorhei 4 - 1  
G.S.K. B - Horst B 0 - 7 16.30
Geneberg B - Germeer B 2 - 0 25 maart Beverlo
Vrij:   Real Heesakker        

7 januari (14:30)- afgelast - wordt op 15 april gespeeld

Geneberg B - Schoot 1 - 5 15 april 14.30 Terrein Beverlo
Red Star B - Welkom B 8 - 5 15 april 16.45
Donk B - Canada 4 - 1 15 april 13.30
Flurky B - Hoef 7 - 2 14 april 19.30
Schoorhei - Real Heesakker 5 - 1 15 april 12.30
Horst B - Germeer B 2 - 3 15 april 15.00
Vrij:   G.S.K. B        

14 januari (14:30)- afgelast - wordt op 22 april gespeeld

Welkom B - Geneberg B 1 - 3 22 april 13.00
Canada - Red Star B 0 - 10 22 april 14.30
Hoef - Donk B 5 - 0 22 april 14.30
Real Heesakker - Flurky B 7 - 2 22 april 14.30
G.S.K. B - Schoorhei 4 - 3 22 april 16.30
Schoot - Germeer B 2 - 5 22 april 14.30
Vrij:   Horst B        

21 januari (14:30)

Schoot - Welkom B 2 - 6  
Canada - Geneberg B 1 - 3  
Red Star B - Hoef 3 - 4 16.45
Donk B - Real Heesakker 4 - 3 14.00
Flurky B - G.S.K. B 1 - 2 16.00
Schoorhei - Horst B 2 - 7 12.30
Vrij:   Germeer B        

28 januari (14:30)

Canada - Schoot 4 - 7  
Hoef - Geneberg B 3 - 2  
Real Heesakker - Red Star B 3 - 3 12.45
G.S.K. B - Donk B 3 - 1 16.30
Horst B - Flurky B 2 - 5  
Welkom B - Germeer B 3 - 1  
Vrij:   Schoorhei        

4 februari (14.30)

Welkom B - Canada 9 - 1 13.00
Schoot - Hoef 0 - 3  
Geneberg B - Real Heesakker 0 - 8 11 feb. Beverlo
Red Star B - G.S.K. B 3 - 1 16.45
Donk B - Horst B 3 - 1 14.00
Germeer B - Schoorhei 1 - 6 14.00
Vrij:   Flurky B        

18 februari (14.30)

Hoef - Welkom B 3 - 3  
Real Heesakker - Schoot 8 - 3 12.45
G.S.K. B - Geneberg B 3 - 2 16.30
Horst B - Red Star B 2 - 4  
Schoorhei - Flurky B 3 - 6 12.30
Canada - Germeer B 2 - 6  
Vrij:   Donk B        

25 februari (15:00)

Canada - Hoef 1 - 4  
Welkom B - Real Heesakker 5 - 0 13.00
Schoot - G.S.K. B 0 - 3 14.30
Horst B - Geneberg B 3 - 2  
Donk B - Schoorhei 3 - 1 14.00
Germeer B - Flurky B 2 - 3 14.00
Vrij:   Red Star B        

4 maart (15:00)

Real Heesakker - Canada 7 - 1 13.00
G.S.K. B - Welkom B 1 - 2 16.30
Horst B - Schoot 5 - 0 25 maart 14.30
Schoorhei - Red Star B 5 - 0 14.00
Flurky B - Donk B 4 - 1 16.00
Germeer B - Hoef 3 - 0 14.00
Vrij:   Geneberg B        

11 maart (15:00)

Hoef - Real Heesakker 2 - 2 14.30
Canada - G.S.K. B 2 - 7 25 maart 15.00
Welkom B - Horst B 1 - 2 13.00
Geneberg B - Schoorhei 1 - 3  
Red Star B - Flurky B 1 - 1 16.45
Donk B - Germeer B 2 - 1 14.00
Vrij:   Schoot        

18 maart (15:00)

G.S.K. B - Hoef 1 - 0 16.30
Horst B - Canada 4 - 1  
Schoorhei - Schoot 1 - 1 14.00
Flurky B - Geneberg B 8 - 1 16.00
Donk B - Red Star B 1 - 2 14.00
Germeer B - Real Heesakker 2 - 2 14.00
Vrij:   Welkom B        

1 april (15:00)

Real Heesakker - G.S.K. B 5 - 0 13.00
Hoef - Horst B 4 - 2  
Welkom B - Schoorhei 4 - 2 13.00
Schoot - Flurky B 0 - 4 14.30
Geneberg B - Donk B 6 - 2 21 april 18.30
Red Star B - Germeer B 2 - 2  
Vrij   Canada        

8 april (15:00)

Horst B - Real Heesakker 2 - 2  
Schoorhei - Canada 4 - 0 14.00
Flurky B - Welkom B 4 - 2 16.00
Donk B - Schoot 4 - 2 14.00
Red Star B - Geneberg B 4 - 1 16.45
Germeer B - G.S.K. B 5 - 2 14.00
Vrij:   Hoef        
 
 
 
 

 

Terug naar boven