avb
  
Arbeidersvoetbal Kempen Officieel Orgaan - Lid van de Fros - Amateursportfederatie vzw



UITSLAGEN EN RANGSCHIKKING

Zomer 2de afdeling


Zondagreeks

11 september (09:30)

Kempenzonen - W. Spin 3 - 2  
Heikneuters - Schoonbroek 6 - 1  
Witte Molen - Karel 1 11 - 3  
Broekkant - Schijf 1 - 3  
Braberg - Bosvlinders 1 - 7  
Vorsel - Ten Aard 4 - 2  
Den Berg - Postel 1 - 1  

18 september (09:30)

W. Spin - Den Berg 1 - 0  
Schoonbroek - Kempenzonen 0 - 6  
Karel 1 - Heikneuters 2 - 4  
Schijf - Witte Molen 4 - 0  
Bosvlinders - Broekkant 2 - 4  
Ten Aard - Braberg 1 - 1  10.45
Postel - Vorsel 6 - 2  

25 september (09:30)

Den Berg - Schoonbroek 1 - 0  
Kempenzonen - Karel 1 14 - 1  
Heikneuters - Schijf 2 - 4  
Witte Molen - Bosvlinders 5 - 2  
Ten Aard - Broekkant 4 - 1 10.45
Braberg - Vorsel 3 - 1 12 feb 2017
W. Spin - Postel 5 - 2  

2 oktober (09:30)

Schoonbroek - W. Spin 2 - 9  
Karel 1 - Den Berg 4 - 5  
Schijf - Kempenzonen 0 - 5  
Bosvlinders - Heikneuters 1 - 0  
Ten Aard - Witte Molen 1 - 1  10.45
Vorsel - Broekkant 7 - 3  
Postel - Braberg 2 - 2  

9 oktober (09:30)

W. Spin - Karel 1 12 - 3  
Den Berg - Schijf 1 - 4  
Kempenzonen - Bosvlinders 6 - 1  
Heikneuters - Ten Aard 0 - 4  
Witte Molen - Vorsel 4 - 0  23 okt.
Broekkant - Braberg 3 - 3  
Schoonbroek - Postel 3 - 7  

16 oktober (09:30)

Karel 1 - Schoonbroek 2 - 5  
Schijf - W. Spin 1 - 2  23 okt.
Bosvlinders - Den Berg 5 - 1  
Ten Aard - Kempenzonen 1 - 4 10.45
Vorsel - Heikneuters 3 - 2  
Braberg - Witte Molen 6 - 4  
Postel - Broekkant 5 - 1  23 okt.

30 oktober (09:30)

Schoonbroek - Schijf 0 - 8  
W. Spin - Bosvlinders 1 - 2  
Den Berg - Ten Aard 1 - 0  
Kempenzonen - Vorsel 11 - 2  
Heikneuters - Braberg 3 - 6  
Witte Molen - Broekkant 3 - 3  
Karel 1 - Postel 1 - 9  

6 november (09:30)

Schijf - Karel 1 16 - 0  
Bosvlinders - Schoonbroek 6 - 0  
Ten Aard - W. Spin 1 - 2  10.45
Vorsel - Den Berg 4 - 2  
Braberg - Kempenzonen 3 - 5  
Broekkant - Heikneuters 4 - 2  
Postel - Witte Molen 3 - 2  

13 november (09:30)

Karel 1 - Bosvlinders 1 - 16  
Schoonbroek - Ten Aard 3 - 6  
W. Spin - Vorsel 5 - 6  
Den Berg - Braberg 0 - 3  
Kempenzonen - Broekkant 11 - 3  
Heikneuters - Witte Molen 4 - 6  
Schijf - Postel 6 - 1  

20 november (09:30)

Schijf - Bosvlinders 0 - 0  
Ten Aard - Karel 1 6 - 1  10.45
Vorsel - Schoonbroek 11 - 1  
Braberg - W. Spin 3 - 3  
Broekkant - Den Berg 4 - 2  12 feb.
Witte Molen - Kempenzonen 2 - 6  
Postel - Heikneuters 1 - 1  

27 november (09:30)

Schijf - Ten Aard 6 - 1  
Karel 1 - Vorsel 1 - 4  
Schoonbroek - Braberg 1 - 3  
W. Spin - Broekkant 3 - 4  
Den Berg - Witte Molen 4 - 8  
Kempenzonen - Heikneuters 6 - 2  
Bosvlinders - Postel 5 - 2  

4 december (09.30)

Ten Aard - Bosvlinders 0 - 2  10.45
Vorsel - Schijf 3 - 4  
Braberg - Karel 1 16 - 2  
Broekkant - Schoonbroek 6 - 1  
Witte Molen - W. Spin 14 - 1 26 maart
Heikneuters - Den Berg 1 - 1  
Postel - Kempenzonen 0 - 10  

11 december (9.30)

Bosvlinders - Vorsel 1 - 5  
Schijf - Braberg 7 - 2  
Karel 1 - Broekkant 4 - 11  
Schoonbroek - Witte Molen 1 - 13  
W. Spin - Heikneuters 2 - 1  
Den Berg - Kempenzonen 1 - 4  
Ten Aard - Postel 6 - 1  10.45

18 december (09:30)

W. Spin - Kempenzonen 1 - 9  
Schoonbroek - Heikneuters 3 - 2  
Karel 1 - Witte Molen 1 - 3  
Schijf - Broekkant 4 - 2  
Bosvlinders - Braberg 4 - 1  
Ten Aard - Vorsel 3 - 1 10.45
Postel - Den Berg 6 - 1  

8 januari (09:30) afgelast- wordt op maandag 17 april gespeeld

Den Berg - W. Spin 5 - 1

maandag 17 april

Kempenzonen - Schoonbroek 9 - 1 maandag 17 april
Heikneuters - Karel 1 3 - 1 maandag 17 april
Witte Molen - Schijf 3 - 3 maandag 17 april
Broekkant - Bosvlinders 5 - 4 vrijdag 14 april 19.30
Braberg - Ten Aard 3 - 2 26 maart 2017
Vorsel - Postel 0 - 5 maandag 17 april 10.00

15 januari (09:30)- afgelast- wordt op 23 april gespeeld

Schoonbroek - Den Berg 4 - 1 23 april
Karel 1 - Kempenzonen 1 - 9 23 april
Schijf - Heikneuters 4 - 0 23 april
Bosvlinders - Witte Molen 2 - 5 23 april
Broekkant - Ten Aard 5 - 3 23 april
Vorsel - Braberg 3 - 3 23 april
Postel - W. Spin 1 - 4 12 februari

22 januari (09:30)

W. Spin - Schoonbroek 3 - 3  
Den Berg - Karel 1 5 - 4  
Kempenzonen - Schijf 4 - 2  
Heikneuters - Bosvlinders 0 - 7  
Witte Molen - Ten Aard 3 - 1  
Broekkant - Vorsel 9 - 2  
Braberg - Postel 2 - 3  

29 januari (09:30)

Karel 1 - W. Spin 2 - 5  
Schijf - Den Berg 11 - 1  
Bosvlinders - Kempenzonen 1 - 6  
Ten Aard - Heikneuters 1 - 1  10.45
Vorsel - Witte Molen 1 - 3  
Braberg - Broekkant 5 - 3  
Postel - Schoonbroek 3 - 7  

5 februari (09:30)

Schoonbroek - Karel 1 4 - 1  
W. Spin - Schijf 1 - 4  
Den Berg - Bosvlinders 1 - 3  
Kempenzonen - Ten Aard 5 - 0  
Heikneuters - Vorsel 2 - 4  
Witte Molen - Braberg 0 - 5  
Broekkant - Postel 4 - 1  

19 februari (09:30)

Schijf - Schoonbroek 7 - 0  
Bosvlinders - W. Spin 8 - 4  
Ten Aard - Den Berg 2 - 1  10.45
Vorsel - Kempenzonen 1 - 4  
Braberg - Heikneuters 2 - 2  
Broekkant - Witte Molen 4 - 2  
Postel - Karel 1 5 - 4  

26 februari (09:30)

Karel 1 - Schijf 0 - 8  
Schoonbroek - Bosvlinders 0 - 3  
W. Spin - Ten Aard 2 - 5  
Den Berg - Vorsel 1 - 2  
Kempenzonen - Braberg 9 - 4  
Heikneuters - Broekkant 0 - 0  
Witte Molen - Postel 9 - 5  

5 maart (09:30)

Bosvlinders - Karel 1 7 - 0  
Ten Aard - Schoonbroek 1 - 3  10.45
Vorsel - W. Spin 4 - 4  
Braberg - Den Berg 2 - 2  
Broekkant - Kempenzonen 3 - 5  
Witte Molen - Heikneuters 3 - 0  
Postel - Schijf 2 - 4  

12 maart (09:30)

Bosvlinders - Schijf 2 - 6  26 maart
Karel 1 - Ten Aard 3 - 5  
Schoonbroek - Vorsel 1 - 6  
W. Spin - Braberg 2 - 0  
Den Berg - Broekkant 2 - 4  
Kempenzonen - Witte Molen 3 - 2  
Heikneuters - Postel 3 - 4  

19 maart (09:30)

Ten Aard - Schijf 4 - 3  10.45
Vorsel - Karel 1 5 - 2  
Braberg - Schoonbroek 6 - 2  
Broekkant - W. Spin 8 - 2  
Witte Molen -

Den Berg

4 - 1  
Heikneuters - Kempenzonen 3 - 4  
Postel - Bosvlinders 7 - 3  

2 april (09:30)

Bosvlinders - Ten Aard 1 - 1  
Schijf - Vorsel 5 - 0  
Karel 1 - Braberg 2 - 8  
Schoonbroek - Broekkant 2 - 5  
W. Spin - Witte Molen 2 - 6  
Den Berg - Heikneuters 3 - 1  
Kempenzonen - Postel 9 - 0  

9 april (09:30)

Vorsel - Bosvlinders 5 - 0  
Braberg - Schijf 1 - 4  
Broekkant - Karel 1 10 - 2  
Witte Molen - Schoonbroek 4 - 2  
Heikneuters - W. Spin 3 - 4  
Kempenzonen - Den Berg 9 - 0  
Postel - Ten Aard 1 - 2  

Terug naar boven